Все
статьи
Интерактивная
Галерея
Лагерь
Эсперанса
Спорт Клуб
Fair Fighting
Организаторы
проекта
Пишите
нам

Навигация
Первая страница
News
С/К Fair Fighting
Фонд Taisniba
Ассоциация NNAA
Федерация Muay Thai
Турниры
Лагерь Esperansa
Спонсоры
Игры
Новая Галерея!
Галерея
random

Новый проект. Лето 2005
Самое актуальное

  Первая страница arrow Лагерь Esperansa arrow 1999-06-18 Vis-vis-vissportiskaka nometne
 
1999-06-18 Vis-vis-vissportiskaka nometne Версия для печати Отправить на E-mail

Starp daudziem dažādiem Latvijas jaunatnes sporta klubiem SK Fair Fighting (Taisnīgā cīņa) ieņem īpašu vietu, jo sava darba pamatu balsta pirmkārt uz labāko cilvēcisko īpašību ieaudzināšanu bērnos. Sasniegti arī atzīstami rezultāti — pagājušā gada decembrī Rīgas kausa izcīņā klubs izcīnīja pirmo vietu, saņemot 5 zelta, 3 sudraba un 2 bronzas medaļas individuāli. Kluba viceprezidents ir Šauļus Šeikis, kura trenera darba stāžs ir 15 gadu. Pirms septiņiem gadiem ārsti viņa paziņoja "nāves spriedumu" — strauji progresējoša kaulu tuberkuloze. Bet, pateicoties savai neatlaidībai, viņš pierādīja, ka, cilvēkam cīnoties un sevi pilnveidojot, iespējams uzvarēt arī nāvējošu slimību. To viņš māca arī jauniešiem un vienmēr ir gatavs dalīties pieredzē ar citiem.
"Bērnam kaut ko iemācīt vai viņu audzināt ir divas dažādas lietas. Vienā gadījumā viņš apgūst tehnis¬kas un praktiskas iemaņas kādā nozarē, otrā gadījumā — mācās tās pielietot, sekojot savam pasaules uzskatam. Un to, kā cilvēks turpmāk izmantos apgūtās zināšanas, izšķir viņa audzināšana. Savu dzīvi mēs veidojam ar savu attieksmi pret apkārtējo pasauli. Sportā ātrāk un spilgtāk atklājas bērna raksturs, iezīmējas negatīvās un pozitīvās īpašības. Treniņu laikā fak¬tiski notiek rakstura audzināšana."
Kluba prezidents Vasīlijs Fleišers trenera darbu veic piecus gadus, ieguvis divas augstākās izglītības — beidzis Rīgas Tehnisko universitāti un Sanktpēterburgas valsts universitāti. "Savas darbības sākumā no 1996. gada augusta mēs mēģinājām forsēt rezultātus — SK Fair Fighting 1997./98. gadā kļuva par labāko jauniešu klubu Latvijā. Tad kļuva skaidrs, ka ātrāk nenozīmē labāk. Apgūstot tehnikās paņēmienus un iegūstot pirmo cīņu pieredzi, bērni saskārās ar lielām grūtībām. Pārliecinājāmies, ka, forsējot sportisko rezultātu, novārtā palikusi audzināšana, un morālā brieduma sasniegšana netika līdzi fiziskajai formai. Pārorientējāmies tieši uz audzināšanas darbu. Tad radās garantija augstu, stabilu sportisko rezultātu sasniegšanai, kas balstās uz labākajām cilvēciskajām īpašībām.
Pie sporta kluba izveidota sporta nometne ESPERANSA (Cerība). Ik dienu bērniem notiek rīta rosme, tad divi treniņi. Tiek piedāvāta piecreizē-ja ēdināšana. Visa diena paiet aktīvā fiziska kustība, bet vakara nogurumu palīdzēs kliedēt dažādi pedagogu sarīkoti konkursi, spēles u. c. Brīvdienās notiek diskotēkas. Tāda uzmanības variēšana palīdz bērniem ātrāk atjaunot spēkus jaunai dienai, bet emocionālais saspringums rod veselīgu relaksāciju. Piebildīsim, ka nometnē labprāt piedalās meitenes, jo kur gan labāk, kā starp spēcīgiem, pārbaudītiem puišiem vislabāk atrast sev draugu.
Sporta nometne savu darbu pilnveido jau ceturto gadu, un pedagogi pelnīti saņem vecāku un bērnu atzinības vārdus. Noslēpuma nav — vienkārši mēs atradām optimālu audzināšanas un izglītošanas savienojumu. Nometne tiks rīkota gleznainā vietā pie upes netālu no Slampes Tukuma rajonā."
aicina uz sporta nometni ESPERANSA no 28. jūnija līdz 22. jūlijam (24 dienas). Ceļazīmes cena Ls 88.- Rīga, Sarkandaugavas 22. Tālr. 7393986. Peidžers 7060052 nr. 2259

PIEKTDIENA, 18. JŪNIJS  1999 SPORTS

Комментарии
Статус:Гость сайта
Имя:
BBCode:Web AddressEmail AddressLoad Image from WebBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Комментарий:Администрация сайта НЕ несет ответственности за оставленные посетителями комментарии.

 
 

Поиск
Новости

ico-ff.gif

Спортивный Клуб Муай Тай «Fair Fighting».

Место занятий: г. Рига, улица Клейсту 14, средняя школа Аннинмуйжас.
Время занятий:
младшая группа вторник, среда, пятница 16.00-17.30 - Леденёв Станислав
средняя группа понедельник, среда, пятница 18.00-19.30 - Флейшер Василий
старшая группа понедельник, среда, пятница 19.30-21.30 - Флейшер Василий
общии тренировки по ОФП (Обще Физической Подготовке) суббота 11.30-13.00 - Леденёв Станислав, Флейшер Василий
День открытых дверей, открытый ринг воскресенье - 11.30-13.00 - Латвийская федерация Муай Тай Подробная информация по телефону 29555969

 


 

   

 

 


 
 
Наши друзья:
 
 
Самое популярное