Все
статьи
Интерактивная
Галерея
Лагерь
Эсперанса
Спорт Клуб
Fair Fighting
Организаторы
проекта
Пишите
нам

Навигация
Первая страница
News
С/К Fair Fighting
Фонд Taisniba
Ассоциация NNAA
Федерация Muay Thai
Турниры
Лагерь Esperansa
Спонсоры
Игры
Новая Галерея!
Галерея
random

ESPERANSA Лето 04-II Пуре
Самое актуальное

  Первая страница arrow Лагерь Esperansa arrow 1997-01-09 Tukuma Zinotajs Jauno kikbokseru nometne Smarde
 
1997-01-09 Tukuma Zinotajs Jauno kikbokseru nometne Smarde Версия для печати Отправить на E-mail

Jau atsākušās mācības skolās, taču brīvlaika, kad skolēni atpūtās, Smārdes pamatskolā ritēja intensīvs darbs, jo tur savu nometnes mājvietu jau otro reizi rada kikboksa sporta kluba «Taisnīgā cīņa» dalībnieki no Rīgas. Nometnes noslēgumā par paveikto, kā ari par nākotnes plāniem saruna ar kluba prezidentu Vasiliju Fleiseru, treneri Mihailu Prohorovu un nometnes audzinātāju, Smārdes pamatskolas skolotāju Anitu Ramoliņu.
-Kikbokss - sports, cīņa, aizraušanās.
-Kikbokss ir vispārfiziskā sagatavotība, galvenokārt - cīņa, tad vieglatlētika un citi sporta veidi, ari dejas, jaunākiem audzēkņiem - pat rotaļas. Kikbokss, palīdz attīstīt visus sporta veidus, attīsta spēku sevi pārvarēt, māca sacensties vienam ar otru, jo cīņas sports ir kontaktu sports, viens uzvar, viens zaudē. Jo vairāk cīņas, jo vairāk garīgu mācību.
Taču, lai ar šo sportu varētu nodarboties, vajadzīgas telpas, sagatavoti treneri, audzinātāji. To visu nodrošina mūsu klubs. Kad iepazināmies ar Smārdes skolas direktori G.Ļubarsku, sākām sadarboties un, pateicoties viņas ieinteresētībai un atbalstam, varējām savu darbu pilnveidot, rīkojot izbraukuma nometnes. Un tā nu jau otro reizi (pirmā bija vasarā, kurā piedalījās 43 bērni) esam šeit, Smārdē, lai varētu strādāt un atpūsties.
-Kas ir jūsu kluba un nometnu dalībnieki?, -Klubā ir visu vecumu cilvēki,var teikt, bez vecuma ierobežojuma. Nometnēs gan piedalās tikai jaunieši, jaunākajam ir 8 gadi. Da lībnieku vidū ir ari meitenes, kaut gan cīnās sports nebūt nav viegls, bet viņas drošsirdīgi turas līdzi zēniem. 
Ja runājam par nometnēm, tad svarīgi, lai bērniem būtu, kur sevi pierādīt, tādēļ esam paņēmuši līdzi bērnus, kuri pamatā uz klubu neiet, bet kuriem ir interese.  Nometnes dalībnieki ir ļoti dažādi gan vecuma, gan attīstības ziņā. Ir tādi, kas paralēli šim sportam, apgūst, pie-mēram, teātra mākslu vai ko citu, bet ir arī tādi, kas atnākuši tieši no «ielas» - auguši noziedzīgā vidē. Tagad šiem bērniem ir iespēja sevi pārvērtēt - ja tā notiek, esam gandarīti. 
Mūsu vēlme būtu veidot ap savu klubu tādu kā izglītotu cilvēku slāni. Lai to realizētu, esam iecerējuši veidot bezmaksas apmācību, tas ir -ņemt bērnus no ielas, lai viņiem būtu, kur nodarboties. Mūsu ideja ir ari veidot nometņu sistēmu, tā kā šī ir jau otrā, tad redzam; ko vajag, lai būtu labāk, lai varētu sekmīgi gatavoties 1997.gada vasaras nometnei.
Mūsu kluba darbā ir ieinteresēta kikboksa asociācija O.Sidarčuka vadībā. Varēsim organizēt kopīgus, treniņus, līdz ar to ari mācīties.
-Kā bērni tiek nodarbināti nometnē?  - Visu nometnes darbu organiz ēja īpašs dienas režīms, kas bija visa pamatā. Daudz laika aizņēma sporta nodarbības, taču, protams,pietika laika atpūtai. Tā kā bija sniegs, braucām slēpot uz Milzkalni, nodarbojāmies skolas stadionā, spēlējām spēles, svinējām Ziemas svētkus. Gribu piezīmēt, ka sporta nometnē ļoti liela nozīme ir ēdināšanai. Tādēļ sakām lielu paldies skolas pavārēm - M.Zutei un J.Zariņai, kas visu brīvlaiku pavadīja rūpēs par mums.
-Kā jutās nometnes audzinātāja Anita kamoliņa starp svešiem bērniem? - Jāsāk jau ar vasaras nometni. Godīgi sakot, baidījos.  Taču tajā mirklī, kad viņi kāpa ārā no autobusa, sapratu, ka būs labi. Tā ari bija. Bērniem ir augsts intelektuālais līmenis, liela vēlme darboties. Daudz ko nosaka atmosfēra grupā. Taču ta kā visi gribēja, lai būtu interesantu tad paši centās, neskatoties uz vecumu starpību un to, ka samērā ilgi viņi bija prom no mājām. Gribi vai negribi - jāpielāgojas.
V.FleiŠers: «Labas attiecības izveidojušās ar vecākiem, tādēļ viņi mums uztic savus bērnus un mūs atbalsta. Ari bērnam tas ir svarīgi. Jāatzīmē, ka ciemos atbraukušie vecāki bija sajūsmā par Smārdes skolas apstākļiem, telpām, ēdināšanu, ka ari par labvēlīgo un mīļo attieksmi pret bērniem. Priecājamies, ka esam šādu vietu atraduši un ceram, ka vasarā tiksimies atkal.»
A.PUĶĪTE
Jauno kikbokseru nometnē Smārdē
Tukuma Zinotajs 09.01.1997

Комментарии
Статус:Гость сайта
Имя:
BBCode:Web AddressEmail AddressLoad Image from WebBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Комментарий:Администрация сайта НЕ несет ответственности за оставленные посетителями комментарии.

 
 

Поиск
Новости

ico-ff.gif

Спортивный Клуб Муай Тай «Fair Fighting».

Место занятий: г. Рига, улица Клейсту 14, средняя школа Аннинмуйжас.
Время занятий:
младшая группа вторник, среда, пятница 16.00-17.30 - Леденёв Станислав
средняя группа понедельник, среда, пятница 18.00-19.30 - Флейшер Василий
старшая группа понедельник, среда, пятница 19.30-21.30 - Флейшер Василий
общии тренировки по ОФП (Обще Физической Подготовке) суббота 11.30-13.00 - Леденёв Станислав, Флейшер Василий
День открытых дверей, открытый ринг воскресенье - 11.30-13.00 - Латвийская федерация Муай Тай Подробная информация по телефону 29555969

 


 

   

 

 


 
 
Наши друзья:
 
 
Самое популярное